Dziennik Barcy i Realu

FC Barcelona - Granada CF 6-0 w Primera Division

FC Barcelona odniosła piąte zwycięstwo w szóstym meczu sezonu Primera Division, gromiąc 6-0 Granadę. Neymar ustrzelił hat tricka, a Leo Messi zdobył 400. i 401. bramkę w zawodowej karierze. "Duma Katalonii" z 16 punktami prowadzi w ligowej tabeli.

FC Barcelona objęła prowadzenie w 26. minucie, gdy Neymar wykorzystał sytuację po prostej stracie gości i posłał piłkę po rykoszecie do bramki Roberta Fernandeza.

Tuż przed końcem pierwszej połowy Lionel Messi uciekł rywalom i dośrodkował, a Ivan Rakitić zakończył akcję celnym strzałem.

Jeszcze zanim zawodnicy zeszli do szatni, trzecią bramkę dla Barcy zdobył Neymar.

Po godzinie gry Messi głową skierował piłkę do siatki Granady, kończąc piękną akcję Xaviego i Daniego Alvesa.

Chwilę później hat tricka ustrzelił Neymar, finalizując podanie Messiego.

Piłkarze Granady grali nieporadnie, mając w bagażu już pięć bramek. Jeison Murillo zaczął bawić się z piłką, zabrał mu ją Messi i ze spokojem pokonał bramkarza gości.

Barcelona wygrała 6-0 i jest liderem Primera Division.

Primera Division: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Dowiedz się więcej na temat: FC Barcelona | Granada CF | Primera Division