Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Cristiano Ronaldo zaapelował: Zostawcie mnie w spokoju!

Cristiano Ronaldo w emocjonalnym wideo zwrócił się do swoich fanów, którym podziękował za wsparcie, oraz do mediów, które poprosił, by zostawiły go w spokoju.

Ronaldo wypoczywa na wakacjach. W mediach społecznościowych zamieścił film, na którym z poważną miną zwraca się do fanów i mediów.

"Witajcie, moi fani. Ta wiadomość jest dla was. Dziękuję za wasze wsparcie w tym roku. Było ciężko, ale zawsze byliście blisko. Pokazaliście, że zawsze jesteście lojalni" - mówi Ronaldo.

"Jestem tutaj, relaksuję się. Moje dziecko jest tu za mną, w basenie" - opisuje gwiazdor Realu Madryt.

"Przyszło mi do głowy nagrać to wideo. Nie wiem dlaczego, nie pytajcie. Nigdy nie mówię do mediów o moim życiu prywatnym" - podkreśla CR7.

Reklama

"Ale chcę wykorzystać tę okazję, żeby powiedzieć, że w ostatnich tygodniach media próbowały mówić o mnie bzdury, że mam nową dziewczynę, dzień w dzień, że robię to, że robię tamto" - żali się Cristiano.

"Zostawcie mnie w spokoju" - stwierdza w końcu.

"Dajcie mi spokojnie robić to, co robię każdego roku. Nie próbujcie zniszczyć mojego wizerunku, bo do tego nie dojdzie" - mówi Portugalczyk.

I znów zwraca się do kibiców: "Ta wiadomość jest dla was. Wciąż jesteśmy razem, dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku. Dziękuję wam!"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne