Reklama

Reklama

Dziennik Barcy i Realu

Andrij Jarmołenko nadal na liście życzeń Barcelony

​FC Barcelona nie rezygnuje ze starań o Andrija Jarmołenkę. Według doniesień hiszpańskich mediów, mistrzowie Hiszpanii będą próbowali ściągnąć Ukraińca w styczniowym oknie transferowym.

Primera Division. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Jarmołenko, który jest uważany za największą gwiazdę Dynama Kijów, był w ostatnich dniach letniego okna transferowego o krok od przenosin do angielskiej Premier League.


Zawodnika bardzo chciał mieć u siebie Everton, który gotów był zapłacić za niego 20 mln euro, a właśnie tyle wynosi klauzula odstępnego wpisana w kontrakt Jarmołenki z Dynamem Kijów.

Reklama


Piłkarz długo zastanawiał się nad ofertą angielskiego klubu, ale ostatecznie ze zmianą barw postanowił poczekać do stycznia. Według informacji hiszpańskich mediów, bardzo prawdopodobne jest, że wówczas ofertę złoży mu FC Barcelona.


Mistrzowie Hiszpanii chcieli pozyskać Jarmołenkę już w letnim okienku transferowym, ale ostatecznie zrezygnowali ze starań o niego, bo nawet gdyby Ukrainiec trafił na Camp Nou nie mógłby występować w zespole do stycznia przyszłego roku. To efekt zakazu transferowego nałożonego na Barcę za nieprawidłowości przy transferach młodych piłkarzy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy