Puchar Polski: Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 (0-1)

15 sierpnia na Stadionie Stal w Rzeszowie odbył się mecz rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy drużynami Stal Rrzeszów a Podbeskidzia B.-B. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Podbeskidzia B.-B. 1-0, który wywalczyło awans. Na stadionie stawiło się 921 widzów.

K. Danielak 33'

Od pierwszych minut zespół Podbeskidzia B.-B. zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Stal Rrzeszów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną bramkę meczu dla Podbeskidzia B.-B. zdobył Karol Danielak w 33. minucie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Podbeskidzia B.-B..

Drugą połowę drużyna Stal Rrzeszów rozpoczęła w zmienionym składzie, za Łukasza Górę, Damiana Sieranta weszli Sławomir Szeliga, Rafał Maciejewski. W 55. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Błażeja Szczepanka ze Stal Rrzeszów, a w 61. minucie Aleksandra Komora z drużyny przeciwnej.

W 69. minucie Grzegorz Goncerz został zastąpiony przez Wojciecha Reimana. W drugiej połowie nie padły gole.

Tomasz Nowak
55′ Błażej Szczepanek
Michał Rzuchowski
Grzegorz Goncerz
Łukasz Sierpina
Krystian Pieczara
Kamil Biliński

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Zespół Stal Rrzeszów w drugiej połowie dokonał czterech zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.