Puchar Polski: Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 0-3 (0-2)

25 sierpnia na Stadionie im. Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu odbył się mecz rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy drużynami Sandecji a Rakowa. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Rakowa 3-0, który wywalczył awans.

25 sierpnia na Stadionie im. Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu odbył się mecz rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy drużynami Sandecji  a Rakowa. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Rakowa 3-0, który wywalczył awans.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Rakowa w ósmej minucie spotkania, gdy David Tijanič zdobył pierwszą bramkę.

Jedenastka gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Rakowa, strzelając kolejnego gola. W 21. minucie wynik na 0-2 podwyższył Kamil Piątkowski.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drugą połowę drużyna Sandecji rozpoczęła w zmienionym składzie, za Kamila Palacza wszedł Maciej Korzym. W 61. minucie Igor Sapała zastąpił Bena Ledermana.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Rakowa w 72. minucie spotkania, gdy Vladislavs Gutkovskis zdobył z karnego trzecią bramkę. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech graczy. Natomiast drużyna Rakowa w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.