Puchar Polski: Orleta Radzyń Podlaski - Pogoń Siedlce 0-2 (0-1)

2 września na Stadionie Miejskim w Radzyniu Podlaskim odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy drużynami Orlety a Pogoń Siedlce. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Pogoń Siedlce 2-0, który wywalczyła awans. Spotkanie obejrzało 350 widzów.

Polska - Puchar Polski
2020-09-02 16:00 | Stadion: Stadion Miejski | Widzów: 350 | Arbiter: M. Szczerbowicz
Orleta Radzyń Podlaski
Pogoń Siedlce
0
2
K. Walków 1',70'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. Już w pierwszych sekundach spotkania bramkę zdobył Kamil Walków.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Orleta: Radosławowi Kursie w 34. i Adrianowi Nowosadce w 37. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Pogoń Siedlce.

W 57. minucie Adrian Nowosadko zastąpił Karola Rycaja.

W 70. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Kamil Walków z Pogoń Siedlce. Między 71. a 82. minutą, boisko opuścili zawodnicy Orlety: Kacper Wiatrak, Edvinas Baniulis, Michał Kobiałka, Szymon Kamiński, na ich miejsce weszli: Bartosz Idzikowski, Piotr Kuźma, Arkadiusz Korolczuk, Alberto Pérez. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Bartosza Brodzińskiego, Bartosza Rymka, Kamila Walkowa zajęli: Tomasz Margol, Patryk Kostyk, Kacper Falon.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-2.

Bartosz Brodziński
34′ Radosław Kursa
Sebastian Krawczyk
37′ Adrian Nowosadko