Puchar Polski: KP Legia Warszawa II - Piast Gliwice 0-2 (0-1)

3 grudnia na Stadionie Dolcanu Ząbki w Ząbkach odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy drużynami Legii Warszawa II a Piast. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Piast 2-0, który wywalczyły awans. Na stadionie zasiadło 773 widzów.

Polska - Puchar Polski
2019-12-03 17:45 | Stadion: Stadion Dolcanu Ząbki | Widzów: 773 | Arbiter: P. Pskit
KP Legia Warszawa II
Piast Gliwice
0
2
Gerard Badía 14',85'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Gerard Badía wywołał eksplozję radości wśród kibiców Piast , zdobywając bramkę w 14. minucie meczu. To już trzecie trafienie tego piłkarz w sezonie.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Legia Warszawa II: Mateuszowi Grudzińskiemu w 35. i Maciejowi Rosołkowi w 36. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Piast.

W 63. minucie Dani Aquino zastąpił Jorge Feliksa.

W 85. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Gerard Badía z Piast. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania w jedenastce Piast doszło do zmiany. Martin Konczkowski wszedł za Gerarda Badíę.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

Jakub Szmatuła
35′ Mateusz Grudziński
Daniel Aquino Pintos
36′ Maciej Rosołek
Patryk Tuszyński

Arbiter nie ukarał zawodników Piast żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy pokazał dwie żółte.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.