Puchar Polski: KP Legia Warszawa II - OKS Odra Opole 1-0 (0-0)

30 października na Stadionie Dolcanu Ząbki w Ząbkach odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy drużynami Legii Warszawa II a OKS-u Odra. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Legii Warszawa II 1-0, który wywalczyła awans. Na stadionie zasiadło 350 widzów.

Polska - Puchar Polski
2019-10-30 18:00 | Stadion: Stadion Dolcanu Ząbki | Widzów: 264 | Arbiter: P. Gryckiewicz
KP Legia Warszawa II
OKS Odra Opole
1
0
P. Konik 75'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W siódmej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Michała Mydlarza z Legii Warszawa II, a w 39. minucie Thijsa Timmermansa z drużyny przeciwnej.

Na drugą połowę jedenastka Legii Warszawa II wyszła w zmienionym składzie, za Michała Mydlarza wszedł Patryk Konik. W 56. minucie kartkę otrzymał Kamil Orlik z Legii Warszawa II.

W 62. minucie Łukasz Winiarczyk zastąpił Dawida Błanika. W 70. minucie w zespole Legii Warszawa II doszło do zmiany. Szymon Włodarczyk wszedł za Mikołaja Neumana.

Jedyną bramkę meczu zdobył Patryk Konik dla jedenastki Legii Warszawa II. Bramka padła w tej samej minucie. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom OKS Odra: Mateuszowi Wypychowi w 76. minucie i Szymonowi Skrzypczakowi w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu.

W 77. minucie Thijs Timmermans został zmieniony przez Mateusza Czyżyckiego, a za Germána Ruiza wszedł na boisko Szymon Skrzypczak, co miało wzmocnić zespół OKS-u Odra. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Piotra Cichockiego na Radoslawa Cielemeckiego.

Piotr Żemło
7′ Michał Mydlarz
Germán Ruiz González
56′ Kamil Orlik