Puchar Polski: CWKS Resovia - Piast Gliwice 0-4 (0-2)

15 sierpnia na Stadionie Resovia w Rzeszowie odbył się mecz rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy drużynami Resovii a Piast. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Piast 4-0, który wywalczyły awans. Na stadionie zasiadło 712 widzów.

A. Pyrka 88',90'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Piast w ósmej minucie spotkania, gdy Piotr Parzyszek strzelił z karnego pierwszego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Piast w 45. minucie spotkania, gdy Dominik Steczyk zdobył z rzutu karnego drugą bramkę.

Drugą połowę drużyna Resovii rozpoczęła w zmienionym składzie, za Adriana Dziubińskiego, Szymona Fereta weszli Kamil Radulj, Jarosław Czernysz. W 61. minucie Kristopher Vida został zmieniony przez Sebastiana Milewskiego.

Między 68. a 77. minutą, boisko opuścili zawodnicy Piast: Dominik Steczyk, Piotr Parzyszek, Patryk Sokołowski, Gerard Badía, na ich miejsce weszli: Arkadiusz Pyrka, Michał Żyro, Tomasz Jodłowiec, Patryk Lipski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Cezarego Demianiuka, Przemysława Brychlika zajęli: Bartłomiej Wasiluk, Karol Twardowski.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania wynik na 0-3 podwyższył Arkadiusz Pyrka.

W drugiej minucie doliczonego czasu starcia swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Arkadiusz Pyrka z Piast. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 0-4.