Puchar Polski: BTS Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 0-2 (0-0)

29 października na Stadionie BTS Rekord w Bielsku-Białej odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy drużynami Rekordu B.-B. a Górnika Łęczna. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Górnika Łęczna 2-0, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 422 widzów.

Polska - Puchar Polski
2019-10-29 13:00 | Stadion: Stadion BTS Rekord | Widzów: 422 | Arbiter: B. Owsiany
BTS Rekord Bielsko-Biała
Górnik Łęczna
0
2
P. Wojciechowski 54'
I. Korczakowski 90'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut zespół Górnika Łęczna zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Rekordu B.-B. była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 53. minucie sędzia pokazał kartkę Michalowi Golinskiemu, piłkarzowi gości.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Górnika Łęczna w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 54. minucie bramkę zdobył Pawel Wojciechowski.

W 60. minucie arbiter przyznał kartkę Markowi Sobikowi z drużyny gospodarzy. W 67. minucie Michal Golinski został zastąpiony przez Dominika Lewandowskiego.

W ostatnich minutach spotkania na boisku atmosfera była rozgrzana. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Igor Korczakowski.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry w zespole Górnika Łęczna doszło do zmiany. Jakub Cielebak wszedł za Arona Stasiaka. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.