Puchar Polski: Błękitni Stargard - Sandecja Nowy Sącz 3-0 (1-0)

29 października na Stadionie Miejskim w Przedmieściu Szczecińskim odbył się pojedynek rozgrywek o Puchar Polski pomiędzy drużynami KS-u Błekitniego a Sandecji. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem KS-u Błekitniego 3-0, który wywalczył awans. Na stadionie zasiadło 800 widzów.

P. Kurbiel 77'

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Sandecja: Dawidowi Szufrynowi w 18. i Michałowi Walskiemu w 40. minucie.

Wysiłki podejmowane przez zespół KS-u Błekitniego w końcu przyniosły efekt bramkowy. W tej samej minucie bramkę zdobył Krystian Sanocki.

W 45. minucie żółtą kartkę dostał Milosz Kalahur z drużyny gości. W tej samej minucie Thiago został zastąpiony przez Bartłomieja Dudzica. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu KS-u Błekitniego.

W 52. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Jakubowi Szrekowi, piłkarzowi KS-u Błekitniego. W 59. minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Dawid Szufryn, osłabiając drużynę gości. Pierwszą żółtą kartkę dostał on w 18. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników KS-u Błekitniego w 66. minucie spotkania, gdy Wojciech Fadecki zdobył drugą bramkę. To już trzecie trafienie tego piłkarz w sezonie.

Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Sandecji doszło do zmiany. Adrian Basta wszedł za Milosza Kalahura.

Niedługo później Piotr Kurbiel wywołał eksplozję radości wśród kibiców KS-u Błekitniego, strzelając kolejnego gola w 77. minucie spotkania. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-0.

Dawid Szufryn18′ 59′
52′ Jakub Szrek
Adrian Danek
Michal Cywiński
Miłosz Kalahur45′
 66′ Wojciech Fadecki
Radosław Kanach
Filip Karmański
Thiago Rodrigues de Souza
Paweł Łysiak
Michał Walski40′
 40′ Krystian Sanocki
Mateusz Klichowicz
 77′ Piotr Kurbiel
Maciej Korzym

Zawodnicy gości otrzymali w meczu trzy żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany.