Reklama

Reklama

Puchar Polski bez śniegu? Znamy terminarz meczów ćwierćfinałowych

Lech Poznań kontra Raków Częstochowa oraz Legia Warszawa przeciw Piastowi Gliwice - to najciekawsze pary ćwierćfinałów Pucharu Polski. Zagramy je 2 i 3 marca, ma być już wtedy odwilż.

Prognozy pogody wskazują na to, że ostre mrozy i zima, które paraliżowały rozgrywki 1/8 finału Pucharu Polski i zmusiły wiele klubów z niższych lig do przenoszenia spotkań na inne stadiony, odpuszczają. Zima i ujemne temperatury zniknęły już z zachodniej i środkowej Polski, gdzie śnieg topnieje, a niebawem nie będzie ich również w pozostałej części kraju. Synoptycy nie przewidują na razie powrotu tak mroźnego frontu, jaki mieliśmy w pierwszej połowie lutego, gdy ekipy walczyły w 1/8 finału Pucharu Polski.

Reklama

Wygląda więc na to, że tym razem nie będziemy meczów przekładali i przenosili na inne obiekty, a pierwszoligowa Puszcza Niepołomice oraz największa rewelacja rozgrywek, drugoligowa Chojniczanka Chojnice będą mogły wykorzystać przywilej gospodarza i zagrać u siebie podczas ćwierćfinałów.

Rozgrywki Ekstraklasy trwają od końca stycznia, pierwsza liga rozpocznie walkę tuż przed ćwierćfinałami Pucharu Polski (26-27 lutego), podobnie zresztą jak druga liga. Nie będziemy mieli więc już w tej fazie zespołu, który od walki w Pucharze rozpoczyna rok.

W 1/4 finału Pucharu Polski rozgrywamy tylko jeden mecz, który musi wyłonić zespół z awansem. Trofeum broni Cracovia.

Puchar Polski w lutym? Oby po raz ostatni! - więcej tutaj

Oto terminy meczów 1/4 finału Pucharu Polski

Wtorek, 2 marca 2021

Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia godz. 17:30
Lech Poznań - Raków Częstochowa godz. 20:30

Środa, 3 marca 2021
Chojniczanka Chojnice - Cracovia godz. 17:30
Legia Warszawa - Piast Gliwice godz. 20:30
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje