Reklama

Reklama

Oldboje "Białej Gwiazdy" nadal w grze w Pucharze Polski

Drużyna oldbojów Wisły Kraków pokonała w 2. rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu podokręgu grający w krakowskiej klasie A Dragon Szczyglice 3-1 (2-1). Dwa gole dla zwycięzców zdobył Marcin Kuźba.

W następnej rundzie wiślacy zmierzą się z zespołem Akademii Piłkarskiej 2011 Zabierzów (klasa okręgowa). Stanowi to nie lada problem dla jednego z obrońców "Białej Gwiazdy" Jerzego Kowalika. Jest on bowiem prezesem klubu z Zabierzowa.

"Najprawdopodobniej więc w tym spotkaniu nie wystąpię. Nie mogę przecież grać przeciwko swoim" - powiedział PAP po środowym spotkaniu w Szczyglicach Kowalik.

Zarówno on, jak i inny piłkarz oldbojów Wisły Marek Motyka podkreślają, że w rozgrywkach Pucharu Polski przed zespołem nie stoi żadne konkretne zadanie."Każdy następny mecz jest dla nas ważny" - powiedział Motyka.

Reklama

Byłe gwiazdy Wisły postanowiły po raz kolejny zgłosić się do rozgrywek Pucharu Polski, aby sprawdzić swoje umiejętności. Od dłuższego czasu bowiem są najlepsi w krakowskich rozgrywkach oldbojów. W 1. rundzie PP wiślacy pokonali Wawel Kraków (także klasa A) 1-0.

Wisła Kraków (oldboje) - Dragon Szczyglice 3-1 (2-1)

W środę wiślacy grali w zestawieniu: Artur Sarnat - Jerzy Kowalik, Mariusz Jop, Maciej Musiał, Janusz Nawrocki - Krzysztof Bukalski, Dariusz Marzec, Zdzisław Janik, Marcin Kuźba, Tomasz Kulawik - Kazimierz Kmiecik; rezerwowi: Artur Gaweł, Marek Motyka, Marek Kusto, Marcin Jałocha, Krzysztof Szopa.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama