Reklama

Reklama

Lech - Legia w finale PP. Nemanja Nikolić: Wiemy jak pokonać Lecha

- Nie ma wielkiego stresu. Z Lechem ostatnio dość często spotykamy się w lidze i wiemy jak ich pokonać. Przecież w dwóch ostatnich meczach to my byliśmy górą - zauważa Nemanja Nikolić. Finał Pucharu Polski w poniedziałek o godz. 16.

- Na pewno ten mecz będzie różnił od tych ligowych, bo obie drużyny będą mieć tylko 90 minut na zdobycie trofeum. W takich sytuacjach często o końcowym sukcesie decydują detale. O naszą formę jestem spokojny. Wiemy, jak grać z Lechem. Wygraliśmy z nimi ostatnio dwukrotnie, wierzę, że jutro przedłużymy tę passę - uważa najlepszy strzelec wojskowych. 

Nikolić nie jest zmartwiony nierówną formą swojej drużyny w ostatnich tygodniach. - Nasza sytuacja w lidze nie jest skomplikowana. Wcale nie ma jakiegoś kryzysu czy załamania o czym piszą media. Przecież dalej jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli, a jeszcze niedawno to my musieliśmy gonić Piasta, mając do nich 10 punktów starty - dodaje Serb z węgierskim paszportem.

Napastnik odniósł się też do słownych przepychanek z Janem Urbanem. Przed ostatnim ligowym meczem obaj panowie nie szczędzili sobie "uprzejmości".

Reklama

- Trener Lecha chyba był bardzo zdenerwowany. Nie do końca wiem, o co mu chodziło, ale skoro wypowiadał się na mój temat, to ja mu odpowiadałem. Czy gole strzelone Lechowi sprawiają mi większą frajdę? Chyba nie. Do wszystkich podchodzę jednakowo - kończy.

Krzysztof Oliwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne