Reklama

Reklama

Kapuściński: Nie chcemy obudzić się z tego snu

Cieszymy się niezmiernie z tego zwycięstwa, bo Lech Poznań to topowa drużyna - powiedział Krzysztof Kapuściński, trener Błękitnych Stargard Szczeciński, który pokonali "Kolejorza" 3-1 w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski.

- W mojej ocenie Lech i Legia Warszawa to są najlepsze drużyny w Polsce, a nam, drugoligowcowi, udało się wygrać - dodał szkoleniowiec.

- Na pewno Lech nas nie zlekceważył. Chciał wygrać, bo do Stargardu przyjechał najmocniejszy skład, co na jeszcze mocniej zmobilizowało - stwierdził Kapuściński.

Jego podopieczni, występujący na co dzień w drugiej lidze, są rewelacją tego sezonu Pucharu Polski. W drodze do półfinału Błękitni wyeliminowali: Małapanew Ozimek, Pogoń Siedlce, Chojniczankę, Gryf Wejherowo, GKS Tychy i Cracovię.

Reklama

Teraz pojadą na rewanż w Poznaniu, który odbędzie się 9 kwietnia, z zaliczką.

- Mam w drużynie wielu fajnych, młodych ludzi, którzy, jeżeli ktoś im zaufa, to oni się odwdzięczają. Praca u podstaw, bo nasza drużyna złożona jest z wychowanków klubu i chłopaków z regionu, przynosi efekt. Ciężka, systematyczna praca doprowadziła nas do półfinału Pucharu Polski. Na razie nie chcemy się z tego snu obudzić - mówił Kapuściński.

- To są naprawdę świetni i charakterni ludzie, którzy podchodzą do tego wszystkiego z pokorą. Szanują drużynę Lecha Poznań i wiedzą, że przed nimi jest jeszcze dużo pracy - dodał trener Błękitnych.

Zobacz zestaw par półfinałowych Pucharu Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy