Reklama

Reklama

Trzech zawodników zatruło się jedzeniem przed meczem Gwinea - Gambia

Trzech zawodników reprezentacji Gambii w ostatniej chwili wypadło ze składu przed meczem z Gwineą w 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki.

Zaledwie kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki piłkarska federacja Gambii wydała oświadczenie. Poinformowała w nim, że trójka zawodników uległa zatruciu pokarmowemu i nie wystąpi w najbliższym spotkaniu z Gwineą.

Wśród nich był przewidziany do gry w pierwszym składzie Ibou Touray. Zastąpi go Dawda Ngum, lecz zmiana została zgłoszona zbyt późno, wskutek czego została potraktowana jakby miała już miejsce w trakcie trwania spotkania - a więc Gambijczycy w trakcie meczu będą mieli do dyspozycji o jedną zmianę mniej.

Reklama

Puchar Narodów Afryki. Dziwna sytuacja Gambii

Oprócz Touraya w składzie Gambijczyków zabraknie także Noaha Sonko oraz Saidy'ego Janko.

Mecz Gwinea - Gambia ma rozpocząć się o godzinie 17 czasu polskiego. 

W drugim poniedziałkowym spotkaniu 1/8 finału Kamerun zmierzy się z Komorami. Te mają rozpocząć mecz bez nominalnego bramkarza. Relację tekstową z meczu będzie można śledzić na żywo w Interii.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama