3. kolejka +pucharu Narodów Afryki: Angola - Mali 0-1 (0-1)

2 lipca w Ismailii odbyło się starcie 3. kolejki +puchar Narodów Afryki pomiędzy drużynami Angoli i Mali. Mecz zakończył się zwycięstwem Mali 1-0.

A. Haidara 37'

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Brunonowi Gasparowi z jedenastki Angoli. Była to 29. minuta spotkania.

Jedyną bramkę meczu zdobył Amadou Haidara dla reprezentacji Mali. Bramka padła w tej samej minucie. Przy strzeleniu gola asystował Moussa Doumbia.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Mali.

W 52. minucie Fredy zastąpił Chowa. Między 52. a 81. minutą, boisko opuścili piłkarze Mali: Moussa Doumbia, Amadou Haidara, Adama I, na ich miejsce weszli: Sekou Koita, Cheick Doucoure, Moussa Marega. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Mateusa, Geralda zajęli: Wilson Eduardo, Mabululo.

Od 69. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki reprezentantom Angoli i jedną drużynie przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Djigui Diarra69′
29′ Bruno Gaspar
Massadio Haïdara
Alex Afonso Massunguna
Boubakar Kouyaté
90′ Bartolomeu Jacinto Quissanga
Falaye Sacko
Salomão Troco
Molla Wagué
80′ Herenilson Caifalo do Carmo
Lassana Coulibaly
52′ Alfredo Kulembe Ribeiro
Moussa Doumbia58′
Jacinto Muondo Dala Gelson
Amadou Haidara  37′ 73′
Djalma Braume Manuel Abel Campos
Adama "Noss" Traoré
81′ Hermenegildo da Costa Paulo Bartolomeu
Kalifa Coulibaly
52′ Mateus Galiano da Costa
Moussa Djenepo
52′ Manuel Luís da Silva Cafumana
Cheick Oumar Doucouré73′
José Macaia Ganga
Mamadou Fofana
52′ Wilson Bruno Naval da Costa Eduardo
Moussa Marega81′
81′ Cristóvão Paciência Mabululo

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Reprezentanty Angoli dostały w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Obie reprezentacje wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.