2. kolejka +pucharu Narodów Afryki: Mauretania - Angola 0-0

W spotkaniu 2. kolejki +puchar Narodów Afryki, które rozegrane zostało 29 czerwca, jedenastka Mauretanii zremisowała z Angolą 0-0.

Puchar Narodów Afryki
2019-06-29 16:30 | Stadion: New Suez Stadium | Arbiter: Ibrahim Nour El Din
Mauretania
Angola
0
0

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 53. minucie arbiter pokazał kartkę Brunonowi Gasparowi z reprezentacji Angoli. W 56. minucie Fredy został zmieniony przez Geralda.

W tej samej minucie w drużynie Angoli doszło do zmiany. Wilson Eduardo wszedł za Mateusa. Po chwili trener Mauretanii postanowił wzmocnić formację obronną i w 62. minucie zastąpił zmęczonego Abdoula Ba. Na boisko wszedł Diadié Diarra, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych. W 70. minucie Khassa Camara został zmieniony przez Abdoulaye Gueyego, co miało wzmocnić jedenastkę Mauretanii. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Djalmę na Mabululę.

Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w drugiej minucie doliczonego czasu gry, sędzia wręczył żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Geraldowi i Yacoubowi Abeidowi.

Bruno Gaspar53′
90′ Yacoub Aly Abeid
Alex Afonso Massunguna
62′ Abdoul Bocar Bâ
Bartolomeu Jacinto Quissanga
El Moustapha Diaw
Salomão Troco
Adama Ba
Herenilson Caifalo do Carmo
70′ Khassa Camara
Cristovao Segunda Palanga Simao
62′ Diadié Diarra
Wilson Bruno Naval da Costa Eduardo56′
70′ Abdoulaye Sileye Gueye

Cristóvão Paciência Mabululo78′

Wyjątkowa nieporadność napastników Angoli była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze Mauretanii dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Drużyna Mauretanii w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast jedenastka Angoli w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.