Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (1 pkt.)
  • 4. Polska (0 pkt.)

Zapadła decyzja w sprawie trenera Barcelony. Prezes Laporta ogłasza

Trener FC Barcelona Ronald Koeman nie musi już drżeć o swoją posadę. Jak potwierdził podczas konferencji prasowej prezes "Blaugrany" Joan Laporta, holenderski szkoleniowiec będzie kontynuował swoją pracę w przyszłym sezonie.

- Po okresie pełnym refleksji ja i wiceprezes Rafael Yuste zgodziliśmy się, by kontynuować współpracę z Ronaldem Koemanem - powiedział w rozmowie z mediami Laporta.

- Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z tego, że rozmowy skutkowały jednomyślną opinią. Widzimy trenera bardzo zmotywowanego, mającego doświadczenie rocznej współpracy z szatnią, którą próbujemy uczynić jeszcze bardziej konkurencyjną. Myślę, że Koeman radzi sobie z tym dobrze i jest trenerem, którego chcemy - dodał.

Koeman trafił na Camp Nou latem ubiegłego roku, rezygnując z pracy z reprezentacją Holandii. Pierwszy sezon był dla niego trudny. Barcelona odpadła z Ligi Mistrzów w 1/8, a w LaLiga zajęła dopiero trzecie miejsce. Na pocieszenie "Duma Katalonii" sięgnęła wprawdzie po Puchar Króla, lecz to nie poprawiło sytuacji Koemana na tyle, by jego posada nie była kwestionowana.

Reklama

FC Barcelona ogłasza. Ronald Koeman utrzyma stanowisko trenera

Ostatecznie Holender otrzymał kredyt zaufania, choć spore znaczenie mogą mieć w tej kwestii także problemy finansowe klubu. Teraz kibice "Barcy" mogą czekać na decyzje w sprawie przyszłości innej ważnej postaci w szatni - Leo Messiego, którego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu.

TB

Dowiedz się więcej na temat: Ronald Koeman | FC Barcelona | Joan Laporta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje