Reklama

Reklama

Xavi Hernandez zaniepokojony: Barcelona przysnęła

Xavi Hernandez, legenda Barcelony, przyznał w rozmowie z "The Tactical Room", że niepokoi go to, co dzieje się w jego byłym klubie.

"Wydaje mi się, że Barca przysnęła. Uwierzono, że statek będzie płynął sam. Trzeba wzmocnić akademię i sprawić, by piłkarze mieli zaszczepiony styl gry - tak, by płynnie wchodzili do drużyny seniorów. Trenerzy muszą kształtować zawodników. Co nam da wygranie ligi juniorskiej? Dobrze jest wygrywać, ale nie to ma być celem - powiedział Xavi.

Triumfator mundialu i dwukrotny mistrz Europy pochwalił natomiast ostatnie transfery Realu Madryt, które mogą uczynić z "Królewskich" jeszcze lepszą drużynę.

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama