Reklama

Reklama

Xavi: Forster poradziłby sobie w Barcelonie

Jeden z liderów Barcelony Xavi określił bramkarza Celticu Glasgow Frasera Forstera talentem światowej klasy i stwierdził, że mógłby być następcą Victora Valdesa w bramce Barcy.

Forster zrobił wielkie wrażenie na piłkarzach "Dumy Katalonii" podczas bezpośrednich starć obu zespołów w Lidze Mistrzów. Hiszpańskie media nadały mu przydomek "Wielka Ściana".

Nie jest tajemnicą, że Barcelona poszukuje następcy Valdesa, który zapowiedział, że odejdzie z klubu po zakończeniu sezonu. Najprawdopodobniej przeniesie się do AS Monaco.

Faworytem brytyjskich mediów do zastąpienia Valdesa jest 25-letni Forster, który długo nie mógł przebić się w Newcastle United, a po serii wypożyczeń, od sezonu 2010/2011 reprezentuje Celtic.

Reklama

Z dużym uznaniem o Angliku wypowiedział się także Xavi. "Nie mogę powiedzieć, że oglądam go co tydzień, ale w spotkaniach z nami pokazał, że jest bramkarzem światowej klasy" - powiedział pomocnik Barcy, którego cytuje dailymail.co.uk.

"Z tego co widziałem, mogę powiedzieć, że ma wszystko, aby odnieść sukces w takim klubie, jak Barcelona. Po jego świetnych występach w Lidze Mistrzów mogę powiedzieć, że jestem pewien, iż niejeden wielki klub będzie się nim interesował" - przekonywał Xavi.

Menedżer Celticu Neil Lennon przyznał, że liczy się z tym, iż już wkrótce będzie musiał szukać nowego bramkarza. "Naturalnie, myślę, że zgłosi się po niego wielki klub i zaoferuje wielkie pieniądze" - powiedział Lennon.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy