Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (2 pkt.)
  • 4. Polska (1 pkt.)

Współwłaściciel Interu Miami: Były rozmowy z Messim

Jorge Mas, współwłaściciel Interu Miami, jest optymistą w kwestii pozyskania Leo Messiego. Cytowany przez "The Miami Herald" (TMH) biznesmen stwierdził, że on i David Beckham byli żywo zainteresowani sprowadzeniem Argentyńczyka.

Według Masa on i David Beckham, który jest jednym ze współwłaścicieli klubu, prowadzili już zaawansowane rozmowy z Leo Messim na temat jego przyszłości w Miami.

Długofalowe plany Interu Miami

Plany miały wybiegać daleko w przyszłość - "La Pulga Atomica" miał zostać w Barcelonie do 2023 roku, potem na dwa sezony przenieść się do drużyny florydzkiego Interu, a następnie wrócić z powrotem do "Dumy Katalonii" - tam nie miałby już jednak grać w piłkę, lecz zająć stanowisko "biurowe", lub zostać globalnym ambasadorem Barcelony.

Jak podkreślił "The Miami Herald", argentyński zawodnik kupił ostatnio warte siedem mln dolarów mieszkanie w Sunny Isles Beach, mieście znajdującym się w granicach obszaru metropolitalnego Miami.

Nie możesz oglądać meczu? - Posłuchaj na żywo naszej relacji!

Reklama

Jorge Mas jest optymistą

"David i ja pracowaliśmy naprawdę ciężko. Mamy aspiracje, aby sprowadzić tutaj najlepszych graczy, a Leo Messi jest jedynym takim graczem swojego pokolenia, prawdopodobnie najlepszym piłkarzem wszechczasów" - powiedział Mas.

"Jestem optymistą, że Messi zagra w koszulce Interu Miami, ponieważ myślę, że dopełni to spuścizny największego gracza naszego pokolenia i spełni ambicje właścicieli Interu Miami, aby zbudować drużynę światowej klasy" - dodał.

Strefa Euro - zaprasza Paulina Czarnota-Bojarska i goście - Oglądaj!

Leo Messi zarobi krocie

Jak wyliczył TMH, jeśli Messi trafi do drużyny z Florydy, to w ostatnich czterech sezonach swojej kariery zarobi łącznie 293 mln dolarów, czyli nieco ponad 73 mln dolarów za sezon.

PaCze

Dowiedz się więcej na temat: Lionel Messi | Inter Miami | David Beckam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje