Reklama

Reklama

Vicente Calderon będzie gościł finał Pucharu Króla 2016

Vicente Calderon, obiekt Atletico Madryt, będzie gościł finał Pucharu Króla, poinformowała w poniedziałek hiszpańska federacja piłkarska (RFEF). 22 maja naprzeciw siebie staną obrońca trofeum FC Barcelona i Sevilla FC, której podstawowym zawodnikiem jest Grzegorz Krychowiak.

Tak jak to jest ostatnio w zwyczaju władze Realu Madryt nie chciały organizować tego meczu na Santiago Bernabeu, jeśli ma w nim zagrać największy rywal, czyli "Duma Katalonii", mimo że jego pojemność - 81 000 miejsc, jest zdecydowanie większa niż stadionu lokalnego rywala - tylko 55 000.

Już w zeszłym tygodniu "Królewscy" ogłosili, że dzień przed finałem Pucharu Króla, czyli 21 maja, na Santiago Bernabeu wystąpi legenda amerykańskiego rocka Bruce Springsteen.

Barcelona będzie chciała wywalczyć to trofeum po raz 28., natomiast Sevilla do tej pory zdobyła go pięć razy, ostatni w 2010 roku.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama