Reklama

Reklama

Ultimatum dla piłkarza Barcelony! Władze klubu są bezwzględne

Barcelona szuka wyjścia z patowej sytuacji z Frenkiem de Jongiem. Klub piłkarzowi ultimatum – redukcja zarobków albo odejście z klubu.

Barcelona szuka dodatkowych środków na rejestrację Roberta Lewandowskiego i innych nowych piłkarzy. Po przeprowadzeniu kilku transferów do klubu, niewykluczone, że pozbędzie się niektórych zawodników.

Być może stolicę Katalonii opuści Memphis Depay. Barcelona rozmawia też z Frenkiem de Jongiem. Kataloński "Sport" informuje, że klub postawił piłkarzowi ultimatum - redukcja zarobków lub odejście z klubu.

Reklama

De Jong do tej pory nie myślał o transferze. Do tej pory chciał pozostać w klubie, tym bardziej, że Barcelona była mu winna zaległe pieniądze.

Frenkie de Jong blisko przejścia do Premier League

Teraz jednak Holender ma wątpliwości. Nie chciałby zmniejszać zarobków, które gwarantuje mu kontrakt. W takim wypadku byłby skłonny odejść. Zainteresowane piłkarzem są Manchester United i Chelsea.

Barcelona oczekuje za de Jonga 80 milionów euro. Oba angielskie kluby są skłonne tyle zapłacić. Piłkarzowi bliżej jednak do "The Blues".

"Czerwone Diabły" liczyły, że będzie im łatwiej sprowadzić Holendra, ze względu na osobę trenera Erika ten Haga, który prowadził de Jonga w Ajaksie Amsterdam. Piłkarz jednak chciałby grać w Lidze Mistrzów, a to argument przemawiający za Chelsea.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL