Reklama

Reklama

Transfery. Nolito negocjuje z Manchesterem City

Napastnik Celty Vigo, Nolito negocjuje z Manchesterem City - ujawnił wuj zawodnika w hiszpańskim programie telewizyjnym. Powodem przejścia na Etihad Stadium ma być Pep Guardiola, który objął obowiązki menadżera zespołu z Manchesteru.

- On odejdzie na pewno. W tej chwili czeka tylko na zakończenie Euro, aby sfinalizować transakcję - zdradził wujek Nolito w programie "El Chiringuito TV".

Nolito miał zdecydować się na ofertę z Manchesteru City po rozmowie z Pepem Guardiolą, który chętnie sprowadziłby go na Eithad Stadium. Co ciekawe, kiedy Hiszpan był zawodnikiem Barcelony, a Guardiola jej trenerem, szkoleniowiec z Santpedor sam zrezygnował z jego usług.

- Guardiola kontaktował się z nim tydzień temu. On chce przejść tam ze względu na niego. Gdyby trenerem Manchesteru City był ktoś inny, myślę że nie zdecydowałby się na ten krok - dodał krewny piłkarza.

Reklama

29-letni Nolito ma za sobą bardzo udany sezon. W barwach Celty Vigo zdobył 12 bramek we wszystkich rozgrywkach, dokładając siedem asyst. Vicente del Bosque powołał go do 23-osobowej kadry na mistrzostwa Europy, na których zdobył jedną bramkę w meczu z Turcją.

Portal transfermarkt.de wycenia Hiszpana na 15 milionów euro, ale jeśli do Celty zgłosi się Manchester City, klub z Galicji z pewnością zażąda większej kwoty.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL