Reklama

Reklama

Sergio Busquets: Tylko oni mogą mnie przekonać, abym odszedł z Barcelony

Sergio Busquets przyznał, że jest tylko dwoje ludzi, którzy byliby w stanie przekonać go, aby odszedł z FC Barcelona. Jednym z nich jest Josep Guardiola, od przyszłego sezonu nowy menedżer Manchesteru City.

27-letni defensywny pomocnik regularnie występuje w pierwszym składzie "Dumy Katalonii", odkąd został włączony do pierwszego zespołu w 2008 roku właśnie przez Guardiolę, który obecnie prowadzi Bayern Monachium.

"Zawsze powtarzałem, że tylko dwie osoby są w stanie wpłynąć na moją decyzję odnośnie gry dla Barcelony" - powiedział Busquets w ESPN.

"Jedną z nich jest moja żona, a druga to Guardiola. To oczywiste, że mam wobec niego duży dług i byłoby dla mnie honorem, gdybym mógł z nim ponownie pracować. On jednak wie, że Barcelona to mój klub i nie sądzę, że poprosi mnie, abym z nim pracował" - dodał.

Reklama

Busquets z Barceloną wywalczył już 21 trofeów, a z reprezentacją Hiszpanii został mistrzem świata i mistrzem Europy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy