Reklama

Reklama

Samuel Umtiti kontuzjowany. Będzie musiał przejść operację

FC Barcelona poinformowała, że Samuel Umtiti doznał złamania śródstopia. Konieczna będzie operacja francuskiego piłkarza.

"Samuel Umtiti podczas treningu doznał urazu prawej stopy, który spowodował złamanie piątej kości śródstopia" - poinformowała FC Barcelona.

Jak napisano, konieczna będzie operacja. Nie wiadomo, kiedy Francuz będzie mógł wrócić na boisko.

Samuel Umtiti musi przejść operację

Nieobecność Umtitiego nie powinna być jednak szczególnie odczuwalna dla Barcelony. Środkowy obrońca wystąpił tylko w jednym spotkaniu tego sezonu, nie figurując zupełnie w planach najpierw Ronalda Koemana, a później Xaviego Hernandeza.

Obecny szkoleniowiec wyżej od Umtitiego ceni sobie Gerarda Pique, Erica Garcię, Clementa Lengleta, Ronalda Araujo oraz Oscara Minguezę.

Ponadto "Duma Katalonii" chciała od dłuższego czasu sprzedać Umtitiego, choć brakowało na niego chętnych. Barcy udało się namówić piłkarza na obniżkę zarobków, choć musiała zaoferować mu dłuższy kontrakt. Ten ruch pozwolił na zaoszczędzenie środków potrzebnych do rejestracji w La Liga Ferrana Torresa.

Reklama

Wojciech Górski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama