Reklama

Reklama

Ronaldo mówi wprost: Neymar powinien grać w Realu

Temperatura przed najbliższym hitem w Lidze Mistrzów Real – PSG rośnie coraz bardziej, a dodatkowo podgrzewa ją brazylijski Ronaldo. Jego zdaniem, miejsce Neymara jest w Madrycie. Trudno przypuszczać, aby zdecydował się na takie stwierdzenie bez wyraźnej autoryzacji władz „Królewskich”.

Tym bardziej, że "Fenomeno", który grał w Realu w latach 2002-2006 jest dzisiaj ambasadorem klubu. Jego opinię na temat przyszłości najdroższego piłkarza na świecie i lidera brazylijskiej kadry przytacza "Marca". - Neymar będzie najlepszy, a miejsce takich zawodników jest w Realu - uważa Ronaldo, który w ostatnią niedzielę był również jednym z zaproszonych gości na hucznie obchodzonych urodzinach zawodnika PSG.

To już kolejna sugestia, że Neymar powinien wrócić do Hiszpanii, co może świadczyć o tym, iż władze Realu zaczęły lobbing na wielu frontach, angażując do tego największe atuty. Wcześniej prezes Florentino Perez przekonywał, że Brazylijczyk nigdzie nie będzie miał takiej szansy, żeby zdobyć Złotą Piłkę jak w Madrycie.

Reklama

Zobacz wyniki hiszpańskiej La Liga


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL