Reklama

Reklama

Real Sociedad zatrudnił bezdomnego

Włodarze Realu Sociedad zatrudnili w klubie bezdomnego – Rubena Vitoriano. Mężczyzna spędził ostatnie trzy lata błąkając się po ulicach.

Vitoriano razem ze swoim psem Mundo nocował w jednej z bram na stadionie Anoeta. Ta sytuacja trwała już od ośmiu miesięcy. Klub zdecydował się mu pomóc.

Real Sociedad zatrudnił 35-latka do opieki nad murawą swojego stadionu. Mężczyzna na razie podpisał kontrakt na dwa miesiące. Jeśli będzie dobrze się spisywał, zostanie on przedłużony. Vitoriano będzie miał też zapewniony dach nad głową.

Trzeba przyznać, że gest Realu Sociedad jest naprawdę godny pochwały. Włodarze klubu wykazali się wielkim sercem. Jak pokazuje przykład Realu Sociedad, piłka nożna na najwyższym poziomie, to nie zawsze tylko patrzenie na sport przez pryzmat finansów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama