Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (1 pkt.)
  • 4. Polska (0 pkt.)

Real Madryt szykuje się do zwolnienia Ramosa. Klub chce zorganizować pożegnanie

Wciąż nie ma porozumienia w sprawie nowego kontraktu Sergio Ramosa z Realem Madryt. Coraz więcej wskazuje też na to, że w ogóle do niego nie dojdzie. Hiszpański dziennik "ABC" informuje, że klub ze stolicy Hiszpanii już szykuje się do pożegnania piłkarza, które miałoby odbyć się jeszcze w czerwcu.

Pertraktacje między klubem i zawodnikiem trwają już - jak wylicza dziennik - półtora roku i szanse na zakończenie ich nowym kontraktem są obecnie niewielkie. Ramos podtrzymuje swoją chęć pozostania w klubie, ale dalej nie chce zgodzić się na warunki finansowe zaproponowane przez "Los Blancos", którzy prolongatę umowy uzależnili od obniżki pensji obrońcy.

Inną kwestią jest fakt, że Ramos naciskał na przedłużenie umowy o dwa lata, podczas gdy według polityki zespołu zawodnik w wieku takim, jak kapitan madrytczyków (35 lat) może otrzymać co najwyżej jednoroczny kontrakt.

Reklama

Real chce pożegnać Ramosa

Sam klub ma się już szykować do oficjalnego pożegnania piłkarza, który na Santiago Bernabeu ma status legendy. Florentino Perez, prezes Realu, czeka już w zasadzie tylko na moment, aż Ramos powróci z urlopu, by dogadać szczegóły tej ceremonii. Miałoby dojść do niej jeszcze w czerwcu, a więc zanim zawodnik zostanie wolnym agentem (status ten uzyska dokładnie 1 lipca).

Przeszkodą nie będzie trwające Euro 2020, bo gracz - sensacyjnie - nie otrzymał powołania na turniej.

Ramos sam ma pomysł na swoje pożegnanie

Według "ABC" sam Sergio Ramos, w przypadku odejścia z klubu, nosi się z zamiarem zorganizowana pożegnalnej konferencji prasowej lub publikacją listu otwartego. Na podobny krok zdecydował się Zinedine Zidane, gdy rezygnował z posady szkoleniowca "Królewskich".

Sergio Ramos w Realu Madryt gra w Realu Madryt od 2005 roku. Wcześniej bronił barw Sevilli, której zresztą jest wychowankiem.

PaCze

Dowiedz się więcej na temat: Sergio Ramos | Real Madryt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje