Reklama

Reklama

Real Madryt. Modrić: Ancelotti to wspaniały trener i człowiek

​Pomocnik Realu Madryt Luka Modrić powiedział, że pod wodzą zwolnionego w poniedziałek Carlo Ancelottiego osiągnął najlepszą formę w swojej karierze.

Primera Division: wyniki, tabela i strzelcy - kliknij tutaj!

Pomimo doprowadzenia Realu Madryt do zwycięstwa w Lidze Mistrzów i Klubowego Mistrzostwa Świata, trener Carlo Ancelotii został w poniedziałek zwolniony.

Luka Modrić, pomocnik "Królewskich" w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że jest pełen podziwu dla pracy włoskiego szkoleniowca i uważa, że brak trofeów zdobytych w tym roku nie jest jego winą.

Reklama

"Mogę tylko powiedzieć, że jest wspaniałym trenerem i człowiekiem" - zaznaczył Modrić. “Pod jego wodzą rozgrywałem moje najlepsze spotkania w karierze".

“Ancelotti zaufał mi od samego początku. To, że nie zawsze zdobywasz największe trofea, nie oznacza, że jesteś słabym trenerem" - powiedział Chorwat.

"Nasz sezon był bardzo słaby, jeśli spojrzeć tylko na wyniki. Ale będąc w Realu opcje są dwie: albo wygrywasz, albo ponosisz klęskę" - mówił Modrić.

"Może to jest przykre dla trenera i piłkarzy, ale tylko zwycięstwa dają sukces w Madrycie. Poza tym w ostatnim sezonie mieliśmy duże problemy z kontuzjami" - podkreślił pomocnik Realu.

"Jestem zły, że jak do tej pory nie udało mi się wygrać mistrzostwa Hiszpanii z Realem. To jedyne trofeum, jakiego jeszcze nie wygrałem odkąd jestem w klubie. Zapewniam, że w kolejnym sezonie damy z siebie wszystko, aby to naprawić" - zakończył Luka Modrić.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL