Reklama

Reklama

Real Madryt. Marcelo zawieszony na dwa spotkania

Piłkarz Realu Madryt, Marcelo, został zawieszony na dwa mecze – poinformował dziś Komitet Rozgrywek Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej. To kara za niesportowe zachowanie Brazylijczyka w spotkaniu Realu Madryt z Levante UD (1-1).

Do zdarzenia doszło w 88. minucie. Marcelo kopnął przeciwnika bez piłki. Sędzia tego spotkania bez wahania pokazał Brazylijczykowi czerwoną kartkę.

Komitet Rozgrywek Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej dodatkowo ukarał Marcelo dyskwalifikacją na dwa spotkania. Real Madryt może odwołać się od tej decyzji w ciągu dziesięciu dni.

Brazylijczyk jest kluczowym piłkarzem Realu Madryt, w tym sezonie w sześciu rozegranych spotkaniach zaliczył dwie asysty.

MC

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Primiera Divison

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama