Reklama

Reklama

Real Madryt. Eden Hazard ponownie kontuzjowany

Choć trudno w to uwierzyć, Eden Hazard nabawił się już dziesiątego urazu od czasu transferu do Realu Madryt. Tym razem Belg wypadnie z gry na około trzy-cztery tygodnie.

Primera Division: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Hazard nie dokończył wtorkowego treningu, opuszczając go przed czasem. Jak poinformował później madrycki klub, u skrzydłowego wykryto kontuzję mięśniową, która wykluczy go z gry w najbliższych tygodniach.

Dla sprowadzonego latem 2019 roku z Chelsea piłkarza to fatalna wiadomość. Wystarczy powiedzieć, że z powodu problemów zdrowotnych opuścił już 46 spotkań Realu, a zagrał jedynie w 35. 

Ostatnim razem pauzował przez cały grudzień właśnie z powodu urazu mięśniowego. Wcześniej z gry wykluczył go koronawirus. Od czasu ostatniej kontuzji zdążył wystąpić jedynie w siedmiu spotkaniach "Królewskich".

Real Madryt zapłacił za Hazarda ponad 100 mln euro.

Reklama

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy