• 6 .Sevilla FC (7 pkt.)
  • 7 .Getafe CF (7 pkt.)
  • 8 .Valencia CF (7 pkt.)

Real Madryt - Cadiz CF 0-1 w 6. kolejce Primera Division

Real Madryt niespodziewanie przegrał z Cadiz CF 0-1 w meczu 6. kolejki Primera Division. Obie drużyny zrównały się punktami i znajdują się na szczycie tabeli!

Primera Division: zobacz skomplikowaną sytuację w tabeli

Goście zwycięską bramkę zdobyli już w 16. minucie, a strzelcem gola okazał się Anthony Lozano, wykorzystując bardzo dobre podanie Alvaro Negredo.

Gra podopiecznych Zinedine'a Zidane'a była dla trenera "Królewskich" tak rozczarowująca, że już w przerwie zdecydował się wymienić aż czterech zawodników. To jednak nie przyniosło rezultatu.

Co więcej, kibiców Realu może martwić kontuzja, której nabawił się Sergio Ramos. Kapitan madryckiej drużyny nie dokończył spotkania.

Mimo porażki Real wciąż zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, mając do rozegrania mecz zaległy. Cadiz nieoczekiwanie wskoczyło na drugie miejsce, zrównując się z Realem zdobytymi punktami. Tyle samo punktów (10) i także mecz zaległy ma Granada.

FC Barcelona ma rozegrane dwa mecze mniej od Realu i trzy mecze mniej od Cadiz. Do obu drużyn traci zaledwie trzy punkty.

Real Madryt - Cadiz CF 0-1 (0-1)

Bramka: 0-1 Lozano (16.).

Zobacz raport meczowy

6. kolejka Hiszpania - Primera División
2020-10-17 18:30 | Stadion: Estadio Alfredo Di Stéfano | Arbiter: Santiago Jaime Latre

Rafael Jiménez Jarque
34′ 46′ Sergio Ramos
Juan Torres Ruiz Cala
Silva Junior Marcelo
Luis Alfonso Espino García
46′ Luka Modrić
José María Martín-Bejarano Serrano76′
46′ Alarcon Suarez Isco
Salvador Sánchez Ponce
78′ Toni Kroos
Alejandro Fernández Iglesias86′
46′ Lucas Vázquez Iglesias
Pedro Alcalá Guirado
46′ 90′ Eder Gabriel Militao
Iván Alejo Peralta
Ferland Mendy
Yann Yves Laurent Bodiger
46′ Casemiro
Augusto Fernandez86′
46′ Federico Valverde
Jon Ander Garrido Moracia76′
46′ Marco Asensio Willemsen