Reklama

Reklama

  • 1 .Real Madryt (33 pkt.)
  • 2 .Atletico Madryt (29 pkt.)
  • 3 .Real Sociedad San Sebastián (29 pkt.)
  • 4 .Sevilla FC (28 pkt.)
  • 5 .Real Betis Balompié (27 pkt.)
  • 6 .Rayo Vallecano (24 pkt.)
  • 7 .FC Barcelona (23 pkt.)
  • 8 .Athletic Bilbao (20 pkt.)

Real Madryt. Bale: Nie wiem, kto jest premierem. Wolę śledzić golfa

Wokół niego szaleje burza, a Gareth Bale ze spokojem dolewa oliwy do ognia. W rozmowie z "The Telegraph" przyznał, że, poza golfem, niespecjalnie interesuje się wydarzeniami na świecie. W tym własnym transferem.

Latem wiele mówiło się o potencjalnym transferze Bale'a, ale ostatecznie skrzydłowy pozostał w Madrycie. 30-letni Walijczyk przyznał ostatnio, że ma tylko jeden pomysł na to, co może robić na zbliżającej się powoli emeryturze.

- Będę na polu golfowym. Nie myślałem zbytnio o przejściu na emeryturę, ale mam już 30 lat i muszę zwrócić na to uwagę - mówił w rozmowie z "The Telegraph" Bale.

- Przemyślę to wszystko, żeby mieć czym się zająć, a nie tylko siedzieć na kanapie - deklaruje piłkarz.

Walijczyk przyznał, że nie czyta doniesień prasowych na swój temat, ani komentarzy odnośnie swojej formy. Częściowo śledzi za to informacje związane z brexitem.

Reklama

- Patrzę na brexit przez pryzmat finansowy moich inwestycji. Sytuacja się zmienia, ale nie zwracam uwagi na większość tych bzdur. Właściwie nie wiem, o co chodzi w 99 procentach brexitu. Nie wiem nawet, kto jest premierem. Nie mam pojęcia - mówi z rozbrajającą szczerością Bale.

- Nie będę komentował spraw, którymi się nie interesuję. Śledzę golfa, to wszystko. Mogę powiedzieć, kto jest światowym numerem jeden? - pyta piłkarz Realu.

Tym samym Bale znów rozsierdził swoich krytyków, którzy uważają, że zbyt mało angażuje się w sprawy Realu Madryt, skupiając się na swoim hobby. Zyskał nawet przydomek "golfista" - choć sam w sobie neutralny, to jednak używany przez kibiców w pogardliwy sposób.

Piłkarz przyznał, że w przyszłości nie widzi dla siebie drogi podobnej do tej, jaką wybrał David Beckham.

- Nie, dziękuję. Wolę, żeby nikt mnie nie poznał. Wolę zostać na polu golfowym. Nie chcę się dalej promować. Kiedy skończę, pragnę spokojnego życia - twierdzi Bale.

W trwającym sezonie gracz Realu wystąpił w sześciu ligowych spotkaniach, strzelając dwa gole i notując dwie asysty. Z nadchodzących spotkań wyeliminuje go powracająca kontuzja łydki.

Primera Division: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama