Reklama

Reklama

​Primera Division zniknie z telewizji? NC+ straciła prawa

Najprawdopodobniej Eleven Sports w najbliższym sezonie będzie pokazywać mecze piłkarskiej Primera Division. Problem w tym, że nowy kanał jest dostępny jedynie w internecie.

Eleven Sports chce z przytupem wejść do polskiej telewizji. Nowa stacja co chwilę podpisuje umowy na pokazywanie kolejnych lig. W jej ramówce znalazły się już mecze ligi włoskiej, francuskiej, szkockiej czy Pucharu Anglii.

Poza tym stacja pokaże Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych czy kilka tenisowych turniejów. Cały czas rozbudowuje ofertę, a wszystko wskazuje na to, że dostanie też prawa do transmisji ligi hiszpańskiej.

Prawa do emisji spotkań hiszpańskiej ligi w Polsce nabyła telewizja beIN Sports. To o tyle ciekawe, bo BeIN Sports nie ma w Polsce oficjalnego przedstawicielstwa. Współpracuje jednak z Eleven Sports Network, i trzeba się spodziewać, że to właśnie ona pokaże mecze ligi hiszpańskiej. Wciąż jednak nie pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie.

Reklama

Przez wiele lat mecze ligi hiszpańskiej pokazywała telewizja nc+. Teraz straciła do nich prawa.

Eleven Sports działa na razie jedynie w internecie. Mecze można oglądać na stronie elevensports.pl. Stacja prowadzi rozmowy z nadawcami, by wejść do ogólnopolskiej telewizji, np. sieci kablowych. Jak na razie nie osiągnęła jednak porozumienia z żadnym z nich i kibicom pozostaje oglądanie meczów w internecie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy