Reklama

Reklama

Primera División. ​Stoper Barcelony ratunkiem dla Juergena Kloppa?

Samuel Umtiti przejdzie z FC Barcelony do Liverpoolu? O takiej możliwości informują hiszpańskie i angielskie media. Francuz stał się dla "Barcy" ciężarem.

Francuski środkowy obrońca jest jednym z graczy, którym hiszpańskie media wieszczą odejście z Barcelony. Tym bardziej, że Umtiti ma w Barcelonie zagwarantowaną pokaźną pensję.

Angielskie i hiszpańskie media twierdzą, że agent Umtitiego znalazł opcję rozwiązania tej sytuacji. Uznano, że odpowiednim klubem dla Francuza mógłby być Liverpool FC. Nie jest tajemnicą, że w klubie z Anfield Road szukają środkowych obrońców, bo od wielu miesięcy mają ogromne problemy kadrowe na tej pozycji. Wciąż do gry po kontuzjach nie wrócili Virgil van Dijk oraz Joe Gomez. A gdy już wrócą, nie wiadomo, jak długo będą odbudowywać formę. Zresztą, po prawdzie, Joe Gomez także i wcześniej był przez wielu krytykowany, a dodatkowo kontuzje przytrafiają mu się wyjątkowo często.

Reklama

Według doniesień "Daily Express", agent Umtitiego zaproponował obrońcę Liverpoolowi. Nic nie jest jednak w tej sprawie przesądzone. Tym bardziej, że podobne oferty otrzymały od tego agenta również inne angielskie kluby.

Jakiś czas temu pojawiły się też doniesienia, że o Umtitiego pytał Barcelonę również Zenit Sankt Petersburg. Ponoć jednak Francuz uznał, że liga rosyjska to nie jest na tym etapie szczyt jego ambicji sportowych. Umtiti ma ważny kontrakt z Barceloną do 2023 roku. 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL