• 6 .CA Osasuna (3 pkt.)
  • 7 .Getafe CF (3 pkt.)
  • 8 .Cádiz CF (3 pkt.)

Primera Division. Sevilla FC - Real Betis 2-0 w 28. kolejce

Primera Division wróciła po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W pierwszym meczu Sevilla FC pokonała Real Betis 2-0.

28. kolejka Hiszpania - Primera Division
2020-06-11 22:00 | Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán | Arbiter: A. Mateu Lahoz
Sevilla Futbol Club
Real Betis Balompié
2
0
L. Ocampos 56'
Fernando 62'

W pierwszej połowie marca zawieszono rozgrywki Primera Division. Dziś został wznowiony sezon i od razu kibice mogli zobaczyć kawał dobrego futbolu.

Rozgrywki zostały wznowiane derbami Sewilli. W pierwszym meczu, który odbył się we wrześniu, Sevilla FC pokonała Real Betis 2-1.

Pierwsze minuty należały do drużyny Sevilli. Ataki gospodarzy były jednak niemrawe. Na początku było sporo nerwowości i niedokładności.

Pierwszą groźną akcję Sevilla przeprowadziła w 10. minucie. Lucas Ocampos przeprowadził indywidualną akcję i zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Trafił jednak w poprzeczkę.

Dowiedz się więcej na temat: FC Sevilla | Real Betis