Reklama

Reklama

Primera Division. Sensacyjny zwrot akcji w sprawie Lionela Messiego? "Na 90 procent zostanie w klubie"

Sensacyjne doniesienia docierają do nas z Argentyny. Tamtejszy dziennikarz Martin Arevalo - ten sam, który poinformował o wysłaniu słynnego faksu przez Lionela Messiego - zdradził, że gwiazdor FC Barcelona jest skłonny pozostać w klubie, a prawdopodobieństwo takiego scenariusza wynosi aż 90 procent. Jego zdaniem Messi ma podjąć decyzję już w czwartek.

W ostatnich dniach sprawa ewentualnego odejścia Messiego z Barcelony zdawała się nabierać rozpędu. W środę do stolicy Katalonii przyleciał ojciec argentyńskiego piłkarza Jorge Messi, by spotkać się z prezesem "Blaugrany" Josepem Marią Bartomeu.

Ich stanowiska były jednak zupełnie rozbieżne i - jak donosi hiszpańska prasa - trwająca niemal dwie godziny rozmowa nie zdołała tego zmienić. Jorge utrzymywał, że jego syn rozwiązał już kontrakt, wykorzystując zawartą w nim klauzulę odejścia, natomiast Barcelona domaga się 700 mln euro, by oddać swojego najlepszego zawodnika.

Reklama

Jeszcze w drodze na spotkanie zaczepiony przez dziennikarzy Jorge wyznał krótko, że pozostanie Messiego na Camp Nou byłoby niezwykle trudne.

Zupełnie inne informacje przedstawia jednak argentyński dziennikarz Martin Arevalo, ten sam, który zakomunikował, że Messi zamierza jednostronnie rozwiązać swój kontrakt z Barceloną.

- Istnieje 90 procent szans na to, że Messi będzie kontynuował grę w barwach Barcelony - stwierdził dziennikarz TyC Sports. Jego zdaniem filar "Dumy Katalonii" podejmie ostateczną decyzję już w czwartek.

TB

Primera Division - sprawdź szczegóły

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL