Reklama

Reklama

Primera Division. Real Sociedad zagra w okolicznościowych koszulkach z okazji remontu stadionu

Stadion Realu Sociedad został poddany remontowi, który powoli dobiega końca. Z tej okazji ogromne przeobrażenia przeszła także meczowa koszulka klubu, przynajmniej na dwa najbliższe mecze. "Biało-Niebiescy" pochwalili się okolicznościowym trykotem, w którym piłkarze wystąpią w piątkowym meczu z Leganes i podczas starcia z Realem Madryt po przerwie reprezentacyjnej.

Koszulki przedstawiają krajobraz miasta, a na jego pierwszym planie znajduje się Estadio Anoeta. Obiekt uległ znacznym zmianom - przede wszystkim usunięta został bieżnia, która oplatała murawę.

- Doświadczenia przeżywane w naszym nowym domu zaliczyły skok jakościowy, mimo iż prace rekonstrukcyjne wciąż nie zostały zakończone. Nasze marzenie, by posiadać prawdziwy i pasujący do wymogów przyszłości stadion, ziściły się. Dzięki tej ważnej transformacji Reale Arena jest nie tylko dumą naszych kibiców, ale też ikoną miasta. Nowy stadion przyciąga ludzi z okolicy i będzie rozpoznawany na całym świecie - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Reklama

Okolicznościowe trykoty trafią nie tylko do szatni piłkarzy - 4000 koszulek wylądowało także na sklepowych półkach.

Real Sociedad jest objawieniem obecnego Sezonu Primera Division. Podopieczni trenera Imanola Alguacila zajmują trzecie miejsce w tabeli, mając na koncie tyle samo punktów co Real Madryt i FC Barcelona. Wiodącą postacią w drużynie z Kraju Basków jest wypożyczony z Realu Madryt Martin Odegaard, który już 23 listopada będzie miał okazję zmierzyć się z podopiecznymi Zinedine’a Zidane’a na Santiago Bernabeu. Oczywiście w nowym, pamiątkowym trykocie.

TB

Primera Division - wyniki, terminarz, tabela. Kliknij TUTAJ!

Reklama

Reklama

Reklama