• 6 .Real Madryt (4 pkt.)
  • 7 .Getafe CF (4 pkt.)
  • 8 .Villarreal CF (4 pkt.)

Primera Division. Real Madryt - RCD Mallorca 2-0 w meczu 31. kolejki

Real Madryt pokonał 2-0 RCD Mallorca w meczu 31. kolejki Primera Division. Zwycięstwo pozwoliło "Królewskim" wrócić na fotel lidera. O triumfie przesądziły trafienia Viniciusa Juniora i kapitana Sergio Ramosa.

31. kolejka Hiszpania - Primera Division
2020-06-24 22:00 | Stadion: Estadio Alfredo Di Stéfano | Arbiter: M. Melero López
Real Madryt
Real Club Deportivo Mallorca
2
0
Vinicius Junior 19'
S. Ramos 56'

Piłkarze z Madrytu przystępowali do tego spotkania z klarownym celem - zgarnąć komplet punktów i wrócić na czoło tabeli. Pozycję lidera utracili dzień wcześniej po domowym zwycięstwie Barcelony nad Athletikiem Bilbao (1-0). W starciu z Mallorcą byli zdecydowanym faworytem i tej roli podołali.

Dla podopiecznych Zinedine’a Zidane’a był to czwarty triumf z rzędu. Nie przyszedł łatwo, mimo że prowadzenie objęli już w 19. minucie. Z kapitalnego podania Luki Modricia skorzystał wówczas Vinicius Junior. Stanął oko w oko z bramkarzem Mallorki i przytomnym lobem umieścił piłkę pod poprzeczką.

Pięć minut później próbował skopiować swój wyczyn. Znów zechciał bezczelnie przechytrzyć golkipera, ale tym razem piłka zatrzymała się na poprzeczce.

Dowiedz się więcej na temat: Real Madryt | Real Mallorca | Primera Division