• 6 .Real Sociedad San Sebastián (56 pkt.)
  • 7 .Granada CF (56 pkt.)
  • 8 .Getafe CF (54 pkt.)

Primera Division. RCD Espanyol Barcelona - Real Madryt 0-1 w 32. kolejce

W 32. kolejce Primera Division Real Madryt pokonał Espanyol Barcelona 1-0. Dzięki temu „Królewscy” umocnili się na pozycji lidera ligi hiszpańskiej.

Casemiro 45'

Espanyol odważnie zaczął. Miał kilka dobrych okazji, ale nie potrafił przekuć ich na gole.

Jednak w ostatnim kwadransie pierwszej połowy to Real przeszedł do ofensywy. W 36. minucie dobrą sytuację miał Karim Benzema, ale jego strzał obronił Diego Lopez. Bramkarz Espanyolu wykazał się jeszcze raz, dziewięć minut później, broniąc strzał Edena Hazarda.

Jednak w doliczonym czasie gry był już bez szans. Pokonał go Casemiro.

W drugiej połowie Real kontrolował spotkanie. Pewnie utrzymał prowadzenie i zdobył trzy punkty. W efekcie jest liderem Primera Division. Ma dwa punkty przewagi nad Barceloną.

Sergio Ramos
84′ David López Silva
Raphael Varane
46′ Dídac Vilá Rosselló
Alarcon Suarez Isco64′
69′ Sergi Darder Moll
Casemiro  45′
Marc Roca Junqué
Toni Kroos
Raúl de Tomás Gómez
Federico Valverde
57′ Lei Wu
Karim Benzema
69′ Adrián Embarba Blázquez
Eden Hazard64′
Oier Olazabal
Diego Altube Suárez
Fernando Calero Villa
Alphonse Areola
46′ 68′ Adrià Giner Pedrosa
Eder Gabriel Militao
Edinaldo Gomes Pereira
Miguel Gutiérrez Ortega
Javier López Rodríguez
Javier Hernández Cabrera
84′ Pol Lozano Vizuete
James Rodriguez
69′ Nicolás Melamed Ribaudo
Brahim Abdelkader Díaz
57′ Óscar Melendo Jiménez
Marco Asensio Willemsen
Víctor Sánchez Mata
Gareth Bale
Matías Ezequiel Vargas Martín
Mariano Díaz Mejía
69′ Jonathan Calleri