Reklama

Reklama

Primera Division. Ramos może odejść z Realu. Tajemnicza rozmowa z prezesem Perezem

Sergio Ramos, kapitan Realu i jeden z najbardziej emblematycznych zawodników klubu w ostatnich latach, zastanawia się nad odejściem. Informacja podana najpierw w programie "El Chringuito" została potwierdzona przez dziennik "Marca", bliski "Królewskim".

Z najnowszych informacji wynika, że prezes mniej więcej od dwóch tygodni wie o tym, iż kapitan ma wątpliwości, czy zostawać w drużynie na kolejny sezon. Doszło wtedy do spotkania w domu Ramosa. Mieli w nim uczestniczyć również ojciec piłkarza i jego brat Rene, który zajmuje się jego interesami, choć część rozmowy była rzekomo w cztery oczy.

Przypomnijmy, że obrońca - mistrz świata, dwukrotny mistrz Europy i czterokrotny zdobywca Ligi Mistrzów - ma kontrakt w Madrycie jeszcze przez dwa lata, do końca czerwca 2021.

Czy to tylko gra na przedłużenie umowy i wyższe zarobki? Czy rzeczywiście Ramos poważnie myśli o odejściu? Trener Zinedine Zidane na niego liczy. Z drugiej strony, "Marca" podaje, że zarówno Manchester United, jak i PSG dopytywali w trakcie sezonu o plany Hiszpana. 

Reklama

RP


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL