Reklama

Reklama

Primera Division. Pau Torres zastąpi Sergia Ramosa w Realu?

Real Madryt rozważa pozyskanie obrońcy Paua Torresa z Villarrealu, wzmagając spekulację o możliwym odejściu z klubu Sergia Ramosa.

"Królewscy" blisko monitorują postawę 24-letniego reprezentanta Hiszpanii. Problemem mogą być pieniądze.

Piłkarz, który jest wychowankiem "Żółtej Łodzi Podwodnej" miał w kontrakcie, który obowiązuje go do połowy 2024 roku, klauzulę odejścia wynoszącą 50 milionów euro, ale ona wzrosła do 65 milionów euro po debiucie w kadrze.

Real liczy, że ze względu na bliskie relacje łączące oba kluby, uda mu się wynegocjować niższą cenę.

"Polowanie" na Torresa w dużej mierze będzie uzależnione od ewentualnego przedłużenia umowy z Ramosem. 34-letniemu stoperowi kontrakt w Madrycie kończy się po tym sezonie.

Torres to niejedyny środkowy obrońca, który mógłby zastąpić Ramosa. W tym kontekście padają także nazwiska Davida Carmy z Bragi i Jules'a Kounde z Sevilli.

Reklama

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Primera Division

Pawo

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama