• 6 .Real Sociedad San Sebastián (56 pkt.)
  • 7 .Granada CF (56 pkt.)
  • 8 .Getafe CF (54 pkt.)

Primera Division: Athletic Bilbao - Atletico Madryt 1-1 w 28. kolejce

W 28. kolejce Primera Division Athletic Bilbao zremisował z Atletico Madryt 1-1. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie.

Diego Costa 39'

Pierwsza połowa była wyrównana. Lepsze okazje miał jednak Athletic Bilbao. Świetnie bronił jednak Jan Oblak. Słoweniec wykazał się najpierw przy strzale Inakiego Williamsa w 25. minucie, a osiem minut później po uderzeniu Yeraya Alvareza.

W 37. minucie bramkarz Atletico był jednak bez szans. Iker Muniain wyprzedził obrońcę i uderzył precyzyjnie przy słupku, dając prowadzenie drużynie z Kraju Basków.

Ekipa z Bilbao cieszyła się z prowadzenia tylko przez dwie minuty. Po prostopadłym podaniu od Koke, sytuację sam na sam wykorzystał Diego Costa i doprowadził do wyrównania.

Dowiedz się więcej na temat: Athletic Bilbao | Atletico Madryt