Reklama

Reklama

Prezydent Barcelony: Messi spełni swoje marzenia

Prezydent Barcelony Sandro Rosell podkreślił, że nie spieszy się z przedłużaniem kontraktu z Lionelem Messim.

Obecny kontrakt Messiego z "Dumą Katalonii" wygasa w 2016 roku. W umowie jest klauzula odstępnego, która wynosi 250 milionów euro. Argentyńczyk wyraził jednak chęć pozostania dłużej na Camp Nou.

Rosell jest przekonany, że Messi spełni swoje marzenia. Prezydent Barcelony nie spodziewa się jednak, że rozmowy między zainteresowanymi stronami rozpoczną się szybko.

"Jesteśmy gotowi do spotkania choćby jutro. Jego kontrakt wygasa w 2016 roku i bylibyśmy bardzo nieodpowiedzialni gdyby umowa nie została przedłużona" - zaznaczył prezydent Barcelony.

Rosell wyraził również słowa uznania dla Erika Abidala, który wraca do formy do przeszczepie wątroby.

"Jego rehabilitacja już się zakończyła. Lekarze jednak uważają, że jeszcze nie jest w stanie rywalizować o miejsce w składzie. Już sam powrót do czynnego uprawiania sportu jest dla niego czymś niesamowitym" - podkreślił Rosell.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy