Reklama

Reklama

Pique: Alves to najlepszy prawy obrońca w historii klubu

Gerard Pique stwierdził, że Dani Alves jest najlepszym prawym obrońcą w historii Barcelony. Hiszpański stoper dodał również, że chciałby, aby Brazylijczyk pozostał na Camp Nou.

"Chciałbym z nim grać przez kolejne lata, ale nie jestem osobą, która jest odpowiedzialna za negocjacje z nim. Nie decyduję o tym" - powiedział obrońca przy okazji konferencji prasowej promującej książkę "Relatos solidarios".

Pique dodał, że jego zdaniem Alves jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym prawym obrońcą w historii katalońskiego klubu.

Reprezentant Hiszpanii poświęcił też kilka minut Xaviemu.

"Jeżeli Xavi odejdzie to będzie to dla nas bardzo trudny moment, ale zespół będzie kontynuował swoją pracę, tak jak robił to gdy odchodzili Guardiola, Valdes, czy Puyol" - zakończył.

Hiszpańskie media donoszą, że zarówno Dani Alves, jak i Xavi Hernandez latem zmienią barwy klubowe. Brazylijczyk zasilić ma Paris Saint-Germain, a Hiszpan ma trafić do katarskiego Al-Sadd.

Kamil Kania

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy