Reklama

Reklama

Piłkarz chce zmienić Primera Division na Premier League. Poprosił o transfer

Diego Carlos, obrońca Sevilli, poprosił klub o zgodę na transfer do Newcastle United już w styczniowym oknie transferowym.

28-letni Brazylijczyk zrobił to, po tym, jak wcześniej wpłynęła do hiszpańskiego klubu oferta kupna wysłana przez "Sroki".

Sevilla, wicelider Primera Division, jest gotowa na transakcję, ale przy odpowiedniej kwocie.

Newcastle, przedostania drużyna Premier League, która w zeszłym roku została kupiona przez kapitał z Arabii Saudyjskiej za 300 milionów funtów, w styczniu już dokonała kilku zakupów. Najpierw przyszedł obrońca Kieran Tierney z Atletico Madryt, a potem napastnik Chris Wood z Burnley. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy