Reklama

Reklama

Paweł Brożek porozumiał się z hiszpańskim drugoligowcem

Piłkarz reprezentacji Polski Paweł Brożek porozumiał się w sprawie indywidualnego kontraktu z hiszpańskim klubem Recreativo de Huelva. Napastnik ostatnio wypożyczony był do Celticu Glasgow z tureckiego Trabzonsporu, z którym rozstał się trzy tygodnie temu.

29-letni były zawodnik Wisły Kraków przebywa w mieście Huelva i w piątek ma zostać poddany testom medycznym. Jeżeli przejdzie je pozytywnie, podpisze z drugoligowym klubem umowę.

Paweł Brożek z Trabzonsporem związał się w styczniu 2011 roku. Po roku został jednak wypożyczony do szkockiego Celticu, gdzie podobnie jak w Turcji nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie.

Napastnik jest trzecim zawodnikiem z kadry reprezentacji Polski na ostatnie mistrzostwa Europy, który trafił do Hiszpanii. Przed nim z Levante związał się Dariusz Dudka, a z Betisem Sewilla umowę podpisał Damien Perquis.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama