Reklama

Reklama

Ousmane Dembele wydał oświadczenie. Kontruje Barcelonę

Ousmane Dembele odpowiedział włodarzom Barcelony, którzy zapowiedzieli chęć sprzedaży skrzydłowego i rezygnację z jego usług. Francuz zarzucił swojemu pracodawcy szantaż.

Konflikt na linii Dembele - Barcelona rozbił się po nieporozumieniu w sprawie nowego kontraktu. Klub ostatecznie postawił krzyżyk na francuskim piłkarzu.

Jeden z członków zarządu, Mateu Alemany publicznie przyznał, że Barcelona zamierza jak najszybciej piłkarza, na którego sama wydała aż 140 mln euro. Co więcej, klub chciałby, by trener Xavi Hernandez nie uwzględniał piłkarza w swojej drużynie. 

Ousmane Dembele wydał oświadczenie

Dembele nie znalazł się choćby w kadrze na czwartkowy mecz Pucharu Króla z Athletikiem Bilbao. Piłkarz wydał oświadczenie na temat swojej sytuacji.

"Moje przesłanie jest jasne. Zabraniam komukolwiek sugerować, że nie jestem zaangażowany w projekt sportowy, zabraniam komukolwiek przypisywać mi intencje, których nigdy nie miałem. Zabraniam komukolwiek wypowiadać się w imieniu moim lub mojego agenta. Nie jestem człowiekiem, który oszukuje, a tym bardziej człowiekiem, który ma w zwyczaju ulegać szantażowi" - napisał w swoim przekazie Dembele.

"Jestem w pełni zaangażowany, do dyspozycji klubu i trenera. Zawsze dawałem z siebie wszystko" - przekazał, zaznaczając, że był gotowy ryzykować zdrowiem, gdy na prośbę trenera brał udział w meczach tuż po kontuzji - bez wcześniejszych treningów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL